İşletme ve Yönetim

Uptwins Deluxe Residence sakinlerinin yönetim, işletme konularında görmüş oldukları aksaklıkları veya müracaatlarını içeren taleplerini (muhasebe, temizlik, yönetim, güvenlik v.b.) talep formu sayfamızdan Talep Formu doldurularak İşletme Müdürlüğü'ne iletmeleri yeterlidir. İşletme Müdürlüğü tarafından konu titizlikle takip edilerek sonuçlandırılacak ve talep sahibi sakinimizin imzası ile talep kapatılacaktır.

Güvenlik

Uptwins Deluxe Residence Toplu Yapılarında 7/24 esasına göre 5188 sayılı yasa kapsamında Özel Güvenlik hizmeti verilmektedir. Güvenlik görevlileri, ana kapıda, rezidans danışmada, CCTV otomasyonda 24 saat esasına göre görev yapar. Gece belirlenmiş devriye saatlerinde devriye görevini icra eder.

Fiziki Güvenlik Hizmeti, CCTV, Görüntülü İntercom ve Elektronik Devriye Tur Kontrol Sistemi, bloklarda kart okuyucu ve şifre giriş sistemleri ile takviye edilerek en üst standartlarda güvenlik sağlamaktadır.

Güvenlik açısından, kullanılmakta olan blok şifrelerinin ziyaretçilere görevlilere, dağıtıcılara verilmemesi, ziyaretçilere yapılacak işlemlerden imtina edilmesi talebinde bulunulmasına, gerektiğinde kontrol ve aramalarda görevlilere anlayışla yaklaşılması önemli konulardır.

Site giriş kapısından giriş yapan tüm ziyaretçiler (konuklar, servis elemanları, sipariş getirenler v.b. gibi) daire sakinlerinden yetki alınarak içeri alınırlar.

Konuklar dışında giriş yapcak kişiler kimlik bilgileri kaydedilerek ve yetidi alınarak ilgili daireye gönderilir. Araçları ile giriş yapacak konular ise geldikleri daire sakininden alınacak teyit sonrasında misafir otoparkına alınırlar.

Koruma ve Güvenlik Planı

Uptwins Deluxe Residence sitesinin özelliklerine göre ve 5188 sayılı yasada öngörülen şekilde hazırlanmış ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından onaylanmış Koruma ve Güvenlik Planı mevcuttur. Konuya ilişkin olarak sabotaj, yangın, hırsızlık, baskın, toplu hareketler gibi risklere karşı tatbikat ve eğitimler periyodik olarak yapılmaktadır.

Sosyal Aktiviteler

Siteye profesyonel Yönetim ve İşletme hizmeti veren Aktif Yaşam tarafından, yılın belirli dönemlerinde yaşayanların istekleri doğrultusunda sosyal aktiviteler düzenlenmesi öngörülmüştür.

Opsiyonel Hizmetler

Uptwins Deluxe Residence sakinlerine kişi veya konut bazında, ücreti karşılığında temizlik, bahçe bakım, teknik, koruma ve güvenlik ile gerekli olabilecek ve/veya yeterli talebin olacağı diğer konularda hizmet sağlayacak daimi bir profesyonel kadro opsiyonel olarak bulundurulacaktır. Bu kadroda, Aktif Yaşam A.Ş. güvencesi altında, arşiv ve adli sicil kaydı araştırması yapılmış, sigortalı personal itiham edilecektir. 

Rahatınız ve konforunuz için başlangıçta hazır bulundurulacak opsiyonel hizmetler:

- Temizlik

- Teknik /elektrik, mekanik, sıhhi tesisat)

- Bahçe Bakımı/Peyzaj